Çalışma Saatleri Pazartesi Cuma 9.00 - 17.00
Telefon&Whatsapp +90 532 255 85 01
Email info@halleypark.com

HGS ÖDEME SİSTEMİ

OTOPARK ÜCRETİ HGS ÖDEME SİSTEMİ

Özellikle site giriş çıkışlarında, kapalı ve açık otoparklarda, şirket plaza otoparklarında güvenli ve hızlı şekilde geçiş amacıyla yapılan HGS – OGS Sistemleri ile giriş ve çıkışların kontrolü kolaylıkla yapılabilir. Hızlı geçiş-otomatik geçiş sistemleri sayesinde trafik yoğunluğu azaltılmaktadır.

HGS – OGS sistemleri özelikleri
HGS – OGS sistemleri sayesinde hızlı geçiş sistemi kullanılarak etiket okuma performansı hızlı çalışır ve bariyerler kolaylıkla açılır. Herhangi bir trafik yoğunluğuna maruz kalmadan araçların giriş ve çıkışları temin edilir. Hızlı geçiş sistemleri ile özellikle sitelerde güvenlik görevlilerinin bariyer açma gibi bir problemleri kalmamaktadır. HGS – OGS sistemi ile özellikle otoparklardan yararlanmak isteyen kişilerin camlarına yerleştirilen HGS stikerı sayesinde hangi aracın ne zaman hangi kapıdan giriş çıkış yapacağı kontrol altına alınmış olmaktadır.

HGS – OGS sistemleri nerelerde kullanılır?
HGS – OGS sistemlerinin kullanım alanları arasında fabrika girişleri, rezidanslar, belediyeler, üniversiteler, özel bina otoparkları, site otoparkları bulunmaktadır.

HGS – OGS sistemlerinin avantajları
HGS – OGS sistemleri otoparklardan hızlı giriş çıkış sağlar. Araçların güvenli şekilde giriş çıkışları sağlanmış olur. Trafik yoğunluğu azalır. Mevcut bariyer ve otomatik çalışan kapı sistemlerine uyumlu olarak çalışabilir. Kötü hava koşullarından etkilenmeden çalışır.